#13 RE: Merida Bike Vysočina 09

elektrika elektrika (#13) » hedlis (#12):
Merida Bike Vysočina 09

Během víkendu jsem měl skvělou příležitost si kromě oblečení, komponentů, zázračných lepidel a oválných převodníků prohlídnout a po dohodě vyzkoušet elektrostimulátor Globus. Osobně po prvním použití, příjemná věc, ale chtělo by to zkusit pár dní.Máte s tím nějaké zkušenosti? http://www.elektrostimulator.cz

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#12 RE: Merida Bike Vysočina 09

hedlis hedlis (#12) » Zelus (#11):

Já jel jak píšeš „dětskou trasu“ a jsem spokojenej maximálně.V tom terénu co byl to bohatě stačilo a smekám před všema bajkerkama helmu.Co mě teda štvalo byla občerstvovačka,tra­gédie co se týče vzdálenosti a vybavení ještě horší......To jediný mě štvalo,jinak spokojenost a večerní program-super!

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#11 RE: Merida Bike Vysočina 09

Zelus Zelus (#11) » Zelus (#10):

Jo a abych nezapomněl, občerstvovačky super, ale to rozmístění zase katastrofa!!! , první na 29.km to nechápu proč nebyla na 20. když údajně druhá (kterou jak jsem zjistil skoro nikdo netrefil-nenašel) byla na 40.km, ta poslední 15km před cílem byla už v pořádku ale docela peklo když většina lidí trefila tak jak já jen tu první a pak 35km nic a poslední :-) to už mě fakt došli síli a posledních 15km jsem byl uplně grogy…(to mě předlelo zhruba 25–30lidí) – (ten pomalej cyklista koho jste skoro před cílem předjížděli tak to jsem byl já :-D) asi ještě mám málo najeto ale spíš mě zlomily ty nesmyslná demotivující kopce.

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#10 RE: Merida Bike Vysočina 09

Zelus Zelus (#10) » Zelus (#9):

Tak už to máme za zebou, to počasí a rozbahněná trať nebyla zrovna příjemná… každopádně moje hodnocení 80km trasy: první okruh, super, fakt uplně bezvadný v přírodním terénku mezi stromy, super krásný výjezdy v lese a bylo to taky dost rychlí, fakt moc velká spokojenost, druhej okruh naprostá katastrofa, sjezdy po blátě s tekoucím potokem mezi kořeny-za to mohlo počasí, ale opravdu nechápu ty výjezdy, uplně nesmyslný, mimo les na louce douhý táhlý výjezdy…ten kdo tvořil druhej okruhmusel být uplnej magor protože to s horskou cykistikou nemělo vůbec co dělat-spíš s přespolním během…a to je v okolí Nového města tolik krásných stezek v lese…ale ne, my museli vedle lesa po louce nebo po silnici kolirát 5km šlapat jak uplní idioti-koukneš navrch a víš kilometrovej kopec, vyjedeš na horizont a zas kilometr… ten druhej okruh byla fakt katastrofa, příště to už určitě nejedu, to si radši dám dědskou a dětskou 40km velice svižným tempem a pěkně v lesíku :-)

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#9 RE: Merida Bike Vysočina 09

Zelus Zelus (#9) » Hraboš (#8):

Super, tak pak sem můžeme napísat výsledky :-) I když jako v tom bahně i ta dětská trasa nebude tak lehká .-)

zrušit odpověď | zadáno: před 11 lety

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlaste se nebo registrujte, stačí vyplnit pouze dva povinné údaje!

#8 RE: Merida Bike Vysočina 09

Hraboš Hraboš (#8) » Zelus (#1):

Dětské trasy nejezdím. Jedu 80 km.

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#7 RE: Merida Bike Vysočina 09

Zelus Zelus (#7) » T33 (#6):

Tak to jsi mě potěšil :-) myslel jsem že i ten první okruh je tak jak ten druhej .-)

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#6 RE: Merida Bike Vysočina 09

T33 T33 (#6) » Zelus (#5):

Jel jsem vloni dlouhou. První půlka (krátká trať) je nenáročná a je tam i dost asfaltu. Druhá půlka mi nepřišla ani tak moc technická jako spíš drncavá, neustále po kořenech, nahoru, dolu, po rovině, neni tam moc kde si odpočinout, ale celá se dá jet, aniž by člověk sesednul z kola.

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#5 RE: Merida Bike Vysočina 09

Zelus Zelus (#5) » hedlis (#4):

No já se díval na poslední předpověď počasí a v sobotu by pršet nemělo, ale to rozhodně neplatí na lokalitu Nového Města kde prší 300 dnů v roce

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#4 RE: Merida Bike Vysočina 09

hedlis hedlis (#4) » Zelus (#1):

mno,já se taky jedu projet,těch 40 bude stačit.Asi tam bude pěkný pokoukáníčko.­....ještě aby vyšlo to za…počasí.

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#3 RE: Merida Bike Vysočina 09

Zelus Zelus (#3) » roman09 (#2):

Ee, minule jsem jel tu kratší ale ta mě přišla jako výlet krajinou, oproti minulýmu Starobrnu tohle byla opravdu jen projížďka po rovince, Ta 80-tka by právě měla být těžší, ale zas to nebudu nějak hrotit, pojedu to právě jako delší projížďku :-)

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#2 RE: Merida Bike Vysočina 09

roman09 roman09 (#2) » Zelus (#1):

uvažuju o 40. Ale ta 80 je prej dost technicky náročná , už jsi to jel?

odpovědět | zadáno: před 11 lety

#1 Merida Bike Vysočina 09

Zelus

Tak povídejte, přiznejte se-kdopak se chystá na tuhle akci? Já si tam zajedu 80km :-)

odpovědět | zadáno: před 11 lety


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.