#183 RE: Czech cycling tour

rada09 rada09 (#183) » cyklohonza (#182):

Časovka jednotlivců? Jinak v tom šternberku by byl naprosto perfektní cíl na ,,starém startu" ecce homo když by se tam přijelo po 14% kostkovém stoupání ulicí Na valech kolem hradu. Místa je tam dost na všechny stany a tribuny. Dřív se tam jel takto závod míru.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#182 RE: Czech cycling tour

cyklohonza cyklohonza (#182) » milous (#181):

Řeknu to krátce jedna cedulka stojí cca 3 Kč objetí jedné trasy 150 km při průměrné spotřebe 8 l a 34 Kč je 408 kč na trase je cca 50 cedulek ! A příští rok dle Vašoura ,časovka,Olomouc-Prostějo a Olomouc-Olomouc zůstávají nová bude akorát etapa Jeseník-Šternberk. Termín 5.- 8.7.2012

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#181 RE: Czech cycling tour

milous milous (#181) » plasan (#180):

no i po olomouci jich jeste dnes dost visi…jo poradatel setri na propagaci,ale ze muze usetrit i na cedulkach,to neresi…

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#180 RE: Czech cycling tour

plasan plasan (#180) » milous (#179):

v sobotu jsem jel na Praděd a vyděl jsem jich dost po cestě.A to jsem něvěděl jak je nebezpečné sledovat peloton zblízka ,když začnou po vás házet prázdné bidony.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#179 RE: Czech cycling tour

milous milous (#179) » cyklohonza (#177):

kolik stoji ty cedulky?hm-koukal jsem kolik jich na trasach jeste dnes…dobre---ale ja bych je sundal-a usetril pristi rok---aspon by vic zbylo........

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#178 RE: Czech cycling tour

rada09 rada09 (#178) » cyklohonza (#177):

Dnes 21:20–22:20 na ČT4

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#177 RE: Czech cycling tour

cyklohonza cyklohonza (#177) » Ludvík (#176):

Za prvé velice děkujeme za pomoc úklidu trati,co se týká moto doprovodu někdy to tak působí ale opak je pravdou .Je potřeba si to představit v souvislostech.Do křižovatky najede policista na motorce zastaví křižovatku kde ho ihned vystřídá motorkář a policista pokračuje k další křižovatce po projetí závodníků motorkář přes balík pokračuje dál je to nekonečný kolotoč.Co se týká uzávěry ta končila za druhým vozem PČR.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#176 RE: Czech cycling tour

Ludvík Ludvík (#176) » cyklohonza (#172):

Nejprve díky, že takový závod vůbec je. A dík všem organizátorům, pomocníkům atd.

Nicméně pár poznatků a připomínek (aby byl závod příští rok zase lepší): – Úklid trati (Byl jsem se podívat v Seloutkách – tak jsem si půjčil od domácích koště a raději zametl tu ostrou zatáčku od zimního posypu. Kdyby někdo upadl, tak letí do kamenné zídky…)

– Kvalita – poučení – motodoprovodu (Někteří chlapci na těch mašinách asi moc o cyklistice nevěděli, ale trochu si sami zazávodili.)

– Doprovod – uzávěra – trati. (Na čele to budilo dojem, že pojede Obama, ale kdy končí konvoj, nebylo poznat. Dost závodníků jelo už bez ochrany konvoje a dosali se do běžného provozu.)

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#175 RE: Czech cycling tour

rada09 rada09 (#175) » plasan (#174):

http://sport.idnes.cz/…klistika.asp?…

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#174 RE: Czech cycling tour

plasan plasan (#174) » rainbowone (#173):

O průjezdnosti Ol.kraje mám pochybnosti ,třeba cesta do Přerova,kudy jet ?Nejkratší trasou.Nebo do Lipníku n.B.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#173 RE: Czech cycling tour

rainbowone rainbowone (#173) » rada09 (#171):

Nehledě na to, že spousta i zavedených závodů byla letos díky stanovisku PČR stopnuta. V některých krajích vám vůbec závod na silnici nepovolí. Zde je vidět jaké mají radnice a kraje prioryty. Tam jde hlavně o to aby kámarádíčkům tekly prachy za výstavbu předražených cyklostezek od nikud nikam, tím podpora cyklistiky končí. Buďme rádi, že se dá jezdit zatím v OL kraji.

Startovní pole a kvalita organizace byla letos o 100% lepší než v 0 ročníku, ještě se zapracuje na propagaci a není důvod aby to nebylo rok od roku lepší. Snad se pak chytnou další Kraje a budou sami chtít hostit tento závod.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#172 RE: Czech cycling tour

cyklohonza cyklohonza (#172) » erge (#169):

Pánové,trošku osvětlení v této době jsme našli neuvěřitelnou podporo PČR Olomouckého kraje. To je základ bezpečnosti celáho závodu jen na sobotní etapu bylo v terénu 237 policistů včetně MP.Co se týká např.Zlínského kraje tam nás nepustili ani pomalu na radnici naprostý nezájem a bez dobré spolupráce s krajem to prostě nejde.Dalším aspektem je ubytování jen v letošním roce jsme zajišťovali 327 postelí.A cena je jiná pokud tam jste 5dní nebo jeden den.Značení trati, musíme se chovat tak co nám dovolí zákon těsně před průjezdem byla trať osazována šipkami.A o tom jestli jsou někde schopní pořadatelé tak proč neudělají také závod.Nebráníme se spolupráci ale je potřeba pochopit začali jsme z nuly zde nás hodně lidí neprávem očerňovalo a proto jsme obezřetní.Každym rokem posouváme kvalitu dopředu a doufám ,že to bude i příští rok. Jenom povolení vyřizujeme od začátku ledna a máme je hotová těsně před závodem.Nová místa příjdou ale záleží jen na radních jednotlivých měst kam nás pustí.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#171 RE: Czech cycling tour

rada09 rada09 (#171) » unregistered (#170):

aspoň něco dobrého pro nás udělal :), mtb maraton a etapový závod po veřejných komunikacích i 1.třidy je úplně jiná věc, co se týče veškerých povolení, to máme kraj a ředitelství silnic a dálnic. Nevím jaké jsou plány na příští rok, nicméně jistě by stálo zato zkusit zase nová místa v rámci regionu.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#170 RE: Czech cycling tour

unregistered unregistered (#170) » mykovec (#168):

jj íčko se tam nějak moc angažuje.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#169 RE: Czech cycling tour

erge erge (#169) » mykovec (#168):

ze začátku byla řeč, že se to udělá jako náhražka Závodu míru. A ten se jezdil pokaždé jinudy. Ani závodníkům se nelíbí stále jezdit po škaredých silnicích tímto regionem. Schopnosti určitě mají i jiní nadšenci cyklistiky v jiném kraji. Ale někdo to zkrátka nechce pustit jinam. Už vloni psal, že zlínský kraj prý nemá zájem. Kraj nekraj. Když se tu jezdí úspěšně dost závodů MTB s krajskou žáštitou, proč ne silnice? Jen to společně na CCT synchronizovat. Nevěřím, že by to nikdo z kraje nepodpořil. No nemá cenu o tom už psát, je to pryč. Ale…

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#168 RE: Czech cycling tour

mykovec mykovec (#168) » erge (#166):

Vašour to tady vysvětloval tím, že nemá potřebu se přesunovat do jiného kraje, protože vedení toho olomouckého mu jde naruku, pak taky Ivan je tu doma a ten jako šedá eminence je schopen zařídit v podstatě cokoliv

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#167 RE: Czech cycling tour

unregistered unregistered (#167) » erge (#166):

Určitě jedním z partnerů je olomoucký kraj tak se nediv, že se nejede do zlínského.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#166 RE: Czech cycling tour

erge erge (#166) » mykovec (#165):

ale je podivné, že se pořád jezdí na prostějovsku, olomoucku, jesenicku. I ve zlínském kraji by se našlo velice dobrých tras a s dobrými silnicemi. Vypadá to, že je to jen monotypní závod. Vloni, letos, furt v jednom regionu. Tam musí být někdo s někým kamarádšov, že není změna. Ať nikdo netvrdí, že by to tady nešlo uspořádat, že se nenajdou organizátoři a tak.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#165 RE: Czech cycling tour

mykovec mykovec (#165) » cyklohonza (#160):

To je zvláštní, kolik lidí čte a přitom nechápe obsah, holt výzkumy nelžou, čtenářská gramotnost trvale klesá: nepsal jsem že CCT stojí za h…, ale značení na cestě. Asi na to máme různé názory, já si prostě myslím, že nestačí před křižovatkou jedna špatně viditelná rozmazaná šipka, a asi jsem z pravěku, ale bývalo dobrým zvykem označovat díry, ikdyž je jich dnes tolik, že to dá asi hodně práce. Rezervy bych viděl i v propagaci, jako Olomoučák jsem na městě nepotkal jedinej plakát nebo poutač. Samozřejmě, že plusy převažují: kvalitní účast, atraktivní tratě, co jsem měl možnost vidět výborní motopořadatelé jak policisté tak civilní motorkáři, takže za mne určitě palec nahoru. Přijde mi to, že vedení závodu má k ruce málo lidí, na jednoho člověka pak padne hodně práce a pak prostě nejde 100% zvládnout vše, tož tak

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#164 RE: Czech cycling tour

unregistered unregistered (#164) » milous (#163):

Na trati jsem nebyl, ale o výsledky jsem se zajímal a byl problém je najít. Je perfektní, že v ČR vznikl etapáček s mezinárodní konkurencí, ale špatnou mediální prezentací se může znovu pohřbít. V současné době musíš být viděn abys natáhl sponzory a ofiko stránky jsou opravdu silně amatérské. V době čipů a počítačů mít výsledky na netu až druhý den to je bída. No a další propagace byla taky dost slabá.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#163 RE: Czech cycling tour

milous milous (#163) » cyklohonza (#160):

nestoji to za hovno–jen je treba upozornit na nedostatky…dik za kazde zavody co jsou,,,ale at jsou i pro divaky…

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#162 RE: Czech cycling tour

plasan plasan (#162) » rada09 (#161):

Ve čtvrtek jsem v 15 00 hledal po Uničově nějaký plakát ,kde bude start časovky družstev a v kolik hodin.Marně.AŽ DOMA na netu po delší době jsem objevil hledané informace.Když se v Uničově jede Český Pohár v Cyklokrosu ,tak zde visí plakáty už měsíc předem asi je cyklokros výš na potravním řetězci jak nějaké CCT.Takže propagace na velmi vysoké ůrovni.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#161 RE: Czech cycling tour

rada09 rada09 (#161) » cyklohonza (#160):

Já jsem navštívil všechny etapy a musím říct, že co se týče organizace, tak nemám co vytknout, sledoval jsem průjezd kolony před pelotonem, uzavření dopravy na křižovatkách a všechno O.K. Auta a motorky nesráží závodníky jako někde jinde,(i když jich je tak 30× méně :)), dokonce i ČT včera vyslala (zapůjčila) vrtulník. Velké rezervy vidím v propagaci směrem k „laické“ veřejnosti, a zařazení alespoň 1 cíle na normální široké silnici, nikoliv na náměstích kde je na 500 metrech 5 zatáček(pros­tějov). I tak si myslím že v závodech 2.2 UCI se jednalo o nadprůměrný podnik. Toť moje zhodnocení a těším se na příští ročník.

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#160 RE: Czech cycling tour

cyklohonza cyklohonza (#160) » mykovec (#159):

Přiznám se a není to tím ,že jsem na CCT malou měrou podílel a můj názor je Vašour zde se svoji partou vytvořil na naše poměrý něco vyjimečného a ti kteří nic nedokázali zde neuvěřitelně reptají jak to stojí za h… z toho je mě smutno !

odpovědět | zadáno: před 8 lety

#159 RE: Czech cycling tour

mykovec mykovec (#159) » cyklohonza (#155):

hele nehodlám se hádat, psal jsem ti na mejl, cos tu vyvěsil, neodpověděls…, asi si zapoměl heslo :-) a nedostal ses do schránky, čau

odpovědět | zadáno: před 8 lety

« předchozí [1] [8] [16] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [30] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.