#328 RE: Krušnoton

Igor Igor (#328) » rr (#327):

Tak uz ty vysledky jsou opravene. Kdyz tak zpetne o tomhle zavode premyslim, byla to dobra zkouska odolnosti. Bylo to skoro vice o hlave, nez o nohou. Disciplina, disciplin,a, disciplina. Pit, pit, pit. Polevat se, polevat se, polevat se. A mirnit tempo, rozlozit sily. Taky statisticky to zabalil zhruba kazdy ctvrty. A jsou tam hodne zvacna jmena.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#327 RE: Krušnoton

rr rr (#327) » Igor (#326):

Maximální souhlas, pořadatelsky zvládnutý parádně. Až jsem si občas při průjezdu kolem regulovčíků (stojících na rozpálených křižovatkách) říkal, jestli netrpí víc než my. Při druhém sjezdu do Litvínova jsem si myslel, že to nejhorší je za mnou…cha, cha…to jsem ještě nevěděl co mě čeká v ÚDOLÍ SMRTI (jak jsem si posledních 60km nazval). No a ohledně zázračných časů některých borců v závěrečném úseku – možná by měl pořadatel zauvažovat o dalším měřeném průjezdném bodě nebo to alespoň ohlídat softwarově.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#326 RE: Krušnoton

Igor Igor (#326) » jochen (#325):

Letos tady musim poradatelum vyseknout obrovskou poklonu. Ono sice slibovali pred zavodem, ze zajisti nejake obcerstvovacky s pitim navic. Ale ze by to bylo takhle, kdyz po cele trase temer nepretrzite a vsude ta voda byla k dispozici – takhle se o mne jeste nikdo nestaral. Jsou to fakt jednicky! Velkly dik. Muselo jim to stat pekny balik navic, doufam, ze na to maji dobreho sponzora. Ta voda – to bylo to nejpodstatnejsi v sobotu. Nu a vse ostatni ve smyslu organizaci – Krusnotoci opravdu zastinuji jine organizacni tymy sve touhou po dokonalosti, az perfekcionizmu. Snad jeste upraveji vysledky. Prece par lidi, co z Litvinova to vzali primo do cile, asi „omylem“ projeli cilovou branou. A tak vychazi, ze poslednich 78 kilometru zvladli zhruba za hodku a pul, coz nedokazal ani samotny Nezerka.

odpovědět | zadáno: před 4 lety

#325 RE: Krušnoton

jochen jochen (#325) » Had (#324):

Mně začalo docházet ve stoupání na Mikulov, a na Dlouhé Louce se to potvrdilo. Těžce jsem šlapal a říkal si, že nevím, jak s tímhle vyjedu Lukov. Od Dlouhý jsem měl pocit, že jedu výletní tempo, nebyl jsem schopný zahákovat skupiny ze střední, což loni šlo. Aspoň že se slunce milosrdně trochu schovalo za mraky, i když co pamatuju, ve Středohoří, stejně jako letos, vždycky pere… Čas o dvacet minut horší než loni, ale letos bylo o něco méně kilometrů. Zřejmě se projevilo, že letos téměř nezávodím a Krušnoton byl tento rok můj první, a hned ten nejnáročnější, maraton. Vzhledem k tomu, je to vlastně dobrý výsledek:-)

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#324 RE: Krušnoton

Had Had (#324) » Had (#322):

Když jsem četl Dreamerovu reportáž na webu Vinohr. Šlapek, přišlo mi, že čtu sám o sobě. Jídlo v pořádku, tempo až na Cínovec taky, ale od 110.km křeče (poprvé asi po 5ti letech, proto nevozím žádnou výbavu). Furt jsem čekal, kdy krize přejde, nestalo se. Poté co mě v protahovací pauze na Dlouhou louku předjela první ženská, přepnuto na výletní mód a výsledný čas o skoro hodinu horší jak vloni – a to mě ještě kámoš od druhých Flájí trochu hecnul k nějakému výkonu, jinak jsem na trase snad ještě teď. Asi bych nevzdal, ale letos jsem na to prostě neměl.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#323 RE: Krušnoton

jochen jochen (#323) » Had (#322):

Jsem si říkal, co toje…:-) Já dlouhou jedu. A kdo pojede okolo Flájí sám, bude se moct kochat a závodit s turisty, protože tam to fičí a bez skupiny se hodně ztrácí:-) Ale Komárku může jet sám, tam mu skupinu nepomůže, hlavně v těch počátečních skoro 2 km v 12–16 %:-))) Tak zítra v sedm. Počasí má být přímo na míru!

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#322 RE: Krušnoton

Had Had (#322) » jochen (#320):

Natrénováno vcelku kulový, váha 4kg nad ideálem, ale jedu, no… je to srdeční záležitost. Snad alimentárně nevyhořím jak vloni. Zajímavá je varianta Giro Lanutti, jsem zvědav, jestli se na to někdo z nás hobíků zaměří.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#321 RE: Krušnoton

erge erge (#321) » jochen (#320):

no všichni zdejší pisálkové. A chtějí tě porazit:-)

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#320 RE: Krušnoton

jochen jochen (#320) » coloron (#319):

Tak kdo jede? Už se to blíží:-)

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#319 RE: Krušnoton

coloron coloron (#319) » jochen (#318):

škoda žes nedal vědět dřív,já s kámošem jsme objeli krušnoton v pondělí,sháněli jsme parťáky a nikdo nechtěl.užij si to, je to pecka.jinak v neděli si objedu krkonošský maraton tak kdyby chtěl někdo se mnou-do trutnova jedu na kole z bělohradu přes hostinné.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#318 RE: Krušnoton

jochen jochen (#318) » cyklohonza (#317):

Zítra okolo 10.30 vyjíždím z Chomutova, nejspíš na Horu Svaté Kateřiny a pak různě dolů a nahoru, Jiříkov, Fláje, Dlouhá Louka, Komárka… prostě příprava na Krušnoton. V horách budu ca 5 hodin, pak 3 hodiny domů přes České Středohoří do Roztok u Prahy. Traťovky s sebou, odpočinek jen na doplnění vody. Kdyby se někdo, třeba jen na kopečky, přidal, budu rád.

odpovědět | zadáno: před 5 lety

#317 RE: Krušnoton

cyklohonza cyklohonza (#317) » janl (#316):

Ať žije cyklistika !!!!!!!!!!!!!!

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#316 RE: Krušnoton

janl janl (#316) » Had (#315):

Letos mi přišlo, že počasí vyšlo zatím nejlíp ze všech čtyř ročníků… Ale jel jsem krátkou, takže start v deset. Ráno tu mlhu, to teda nezávidim :)…

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#315 RE: Krušnoton

Had Had (#315) » jochen (#314):

Už jsou fotky: http://www.krusnoton.cz/…-video-2013/ Já ztratil v Mirošovicích asi 10 minut, bo jsem tam musel zklidnit bouřící břicho. S tou grupou jsem vyjížděl z bufetu, ale samo jsem je neuvisel, ani pod Lukov.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#314 RE: Krušnoton

jochen jochen (#314) » Had (#313):

Jo jo, před takovým výkonem se musí doladit všechno, stravování v neposlední řadě. Naštěstí nedělám žádné experimenty a používám již osvědčené postupy. To jsem tě dojel asi na předposledním bufetu (Fláje II), na poslední jsem přijel sám a s vědomím luxusního náskoku jsem asi na 20 vteřin zastavil, i když jsem mohl jet bez zastávky. Před koncem kopce na Milešov mě dojela silná grupa ze střední (Vitáček, Novák, Mužík…) a krásně jsem se svezl skoro až do cíle:-)

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#313 RE: Krušnoton

Had Had (#313) » jochen (#302):

Tak co, letošní účastníci? Jak hodnotíte nové trasy? Mně osobně se okruh s opakováním sjezdu z Klínů velmi líbil, i „nový“ výjezd přes Mikulov byl super, byť jsem tam už trpěl jak prase. A zkrácení za Nakléřovem taky dobrý, bo ta táhlá rovina, co dřív byla před sjezdem do údolí, mi neseděla. Závod tradičně mooooc krásnej, výborný bufety, který jsem si ovšem neužil, neboť jsem 2/3 trasy trpěl nevolností. Stručně: Do cca 80. km čelní grupa, na Komárce ústup z pozic ještě s jedním borcem, jeli jsme spolu až do Hrobu. Pak kvůli nemožnosti se pořádně najíst nemilá sólojízda celý okruh a kus, od druhých Klínů cca 20km se skupinou J.Ježka. Před posledním bufetem málem blicí pauza a na bufetu výrazný oraz. A tehdy mě předjel Jochen :-). S dvojicí středňáků pak, již mírně zotaven, až do cíle.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#312 RE: Krušnoton

Ferdinantka Ferdinantka (#312) » novy04 (#309):

A nebo 18.8. za 150,– Svijany..

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#311 RE: Krušnoton

bagr bagr (#311) » lajan (#303):

Vono pokud chces jezdit zavody pravidelne tak to stejne musis kombinovat jelikoz jak ta maratonska serie tak ani amaterska liga ti nepokreje samostatne zavodama celou sezonu.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#310 RE: Krušnoton

jochen jochen (#310) » novy04 (#309):

Budu šetřit síly na Železnýho dědka 18. 8.:-)

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#309 RE: Krušnoton

novy04 novy04 (#309) » Jaycop (#308):

příští víkend 17. 8. můžete jet na Grand Prix Královéhradeckého kraje v Opočně … www.grandprixkhk.cz

startovné na místě je 450 Kč. Super stav silnic,zajištěno motorkáři i policií ČR. Závodí se o prize money, karbonový rám Author, mikrovlnky Whirlpool a další ceny.

a navíc po závodě uvidíte závěrečné okruhy kategorie elite, která se jede v kategorii 1.2 UCI

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#308 RE: Krušnoton

Jaycop Jaycop (#308) » tomhas (#307):

Tahle diskuze mi trochu připomíná jednoho člověka, kterého jsem občas potkával. Kolo za čtvrt mega, ale na závodech se pořadatelů vždycky ptal, jestli se startovným trochu neupadli :D

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#307 RE: Krušnoton

tomhas tomhas (#307) » jirka79 (#305):

A fotky? :-)

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#306 RE: Krušnoton

jirka79 jirka79 (#306) » ladislav11 (#304):

Tak, priznejme si, pokud za tech 700 ten zavod naplnej, tak proc by meli jit s cenou niz? (nikdy jsem KPZ nejel a dokud povolej aspon neco na silnici, tak jet neplanuju, takze je mi to v podstate jedno). Jak psali jini, za Krusnoton je to startovne vic nez adekvatni (nebudu opakovat Jochena a Lajana). Jenom tech policajtu na prujezdu Teplicema je od oka vic, nez vsech organizatoru na trase prumerneho UACu.

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#305 RE: Krušnoton

jirka79 jirka79 (#305) » Sly (#300):

Vysledky: http://sport-base.cz/v13.html

odpovědět | zadáno: před 6 lety

#304 RE: Krušnoton

ladislav11 ladislav11 (#304) » lajan (#303):

Jo jo,za takovou štreku je to s tím zajištěním přiměřené,to jo,to rád dám taky,ale těch 700 za kolo pro život na 50km mi přijde fakt mimo :-)

odpovědět | zadáno: před 6 lety

« předchozí [1] [2] [3] [4] [8] [11] [14] další »

1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.