#1 Grand Prix Královéhradeckého kraje - www.ebtour.cz

zida8 Grand Prix Královéhradeckého kraje - www.ebtour.cz

V Opočně pod Orlickými horami se 13. září uskuteční již čtvrtý ročník amatérského Hobby maratonu Grand Prix Královéhradeckého kraje. Co nabídne letošní ročník najdete ve stručném přehledu níže:

Termín: 13. září 2015 Start: 11:00 Kupkovo náměstí, Opočno Délka trati a převýšení: 108 km / 1600 m Trať vedoucí srdcem CHKO Orlické hory přes Šerlich a Komáří vrch, s prakticky 100% stavem silnic i s novým povrchem v Deštném v Orlických horách.

Bezpečnost na trati zajištěna Policií ČR a motorkáří z DC Moto Teamu, které uvidíte i na Czech Cycling Tour. Občerstvovací stanice i pitný režim v cíli od společností Enervit a Ličenská pekárna Vyhlašování bez zbytečného zdržování s cenami od společností Author, Whirlpool, Force, Enervit a dalších partnerů.

Přihlášení do 21. srpna získají za 420 Kč tradiční tričko, výživu od společnosti Enervit a teplé jídlo v cíli. Závodníci, kteří zadají do 21. srpna při registraci kód GPKHK2015 získají navíc slevu 50 Kč oproti uvedenému startovnému na www.ebtour.cz

Po dojezdu a vyhlášení můžete v klidu, jako předchozí ročníky, sledovat dojezd závodu kategorie Elite, kterým letos vyvrcholí etapový podnik East Bohemia Tour UCI 2.2.

Ti, kterým nebude stačit nedělní závod, jsou zvání na hobby silniční kritérium, které se uskuteční v rámci Elkov 50. Velké ceny města Hradec Králové. I zde bude možné fandit a sledovat cyklistiku po celé odpoledne během dětských, juniorských, handicapovaných, hobby i profesionálních závodů.

Hobby silniční kritérium Elkov 50. Velká cena města Hradec Králové

Termín: 10. září 2015 Start: 16:00 Ulrichovo náměstí, Hradec Králové Délka trati: 40 minut + 1 kolo (délka jednoho kola 1200m) Startovné: ZDARMA

Neváhejte si přijet zazávodit na tratě se stejným zabezpečením jako bude mít profesionální peloton a získejte skvělou šanci vidět závod UCI Europe Tour. Kompletní informace na www.ebtour.cz.

odpovědět | zadáno: před 5 lety


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.