#1 Závody na Zavadilce

Bobrajs Závody na Zavadilce

Klub cyklistů roudnických pořádá na Zavadilce tradiční cyklistické závody a srdečně zve 3. července Memoriál Zdeňka Bambáska od 10:00 hod. Časovka jednotlivců na tradičním okruhu Zavadilka-Chodouny-Polepy-Vrutice-Svářenice-Mastířovice-Vetlá-Kyškovice-Zavadilka. Okruh je rovinatý, dlouhý 21,5 km. Závod bude zařazen v seriálu Severočeské amatérské ligy. Je otevřen i všem příchozím, kteří chtějí poměřit síly s časomírou. Vítáni jsou i junioři a žáci.

3. července Časovka jednotlivců – Závod je zařazený do seriálu Extraligy Masters od 14:00 hod. Startují: Všechny kategorie dle pravidel ELM, po předchozí registraci a přihlášení do závodu na webu ELM, nepřihlášení s poplatkem plus 50,–Kč. Závod se koná v minutových intervalech se zahájením ve 14. hodin, podle pořadí při přihlášení. Do závodu, každý závodník dostává přímo svůj startovní čas s čipem, který si upevní na opačnou stranu, než má snímač tachometru. Startuje se na již vydaná startovní čísla ELM.

5. července Giro de Zavadilka od 14:00 hodin Časovka tříčlenných družstev v kategoriích v součtu věků závodníků do 50, do 90 let včetně, 91–120, 121–150, 151–180, 181–210, 211 a více. Dále rodinných družstev a družstev žen. Vyhlášení nejmladšího a nejstaršího závodníka. Letos také vyhodnocení družstev nejen z roudnických restaurací a hospod! Jede se na silničních i horských kolech.

6. července Memoriál Vladimíra Urbana nejstaršího od 10:00 hodin Silniční závod s hromadným startem zařazený do seriálu Severočeské amatérské ligy. Startují závodníci od juniorské kategorie po nejzkušenější borce ve věku nad 70 let. Závod je opět otevřen i pro příchozí cyklisty.

Ve všech závodech budou použity čipy a elektronická časomíra. Přihlašovat se lze na webu www.kcr.cz Předem přihlášení jsou zvýhodněni na startovném. Těšíme se na viděnou Náš FB www.facebook.com/…roudnickych/ Za KCR Iveta Hájková

odpovědět | zadáno: před 3 lety


1.7.2014: Aktuálně pracujeme na nové verzi diskuse, rozšíření webu a dalších vylepšeních. Nejdříve na konci léta se můžete těšit na novinky. S dotazy se prosím obracejte na e-mail: info@cyklodiskuze.cz

Copyright © 2006–2014 info@cyklodiskuze.cz, all right reserved.